05 серпня 2015, 17:17

Дисциплінарна секція ВРЮ розглянула матеріали 18 перевірок стосовно суддів

Прес-служба Вищої ради юстиції

4 серпня 2015 року відбулося засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції. За результатами розгляду питань порядку денного під час засідання секції оголошено такі висновки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1. Розглянувши скаргу судді Веселівського районного суду Запорізької області ПОТАПОВОЇ Ольги Миколаївни на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 16 січня 2014 року № 2/дп-14 про застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді догани та матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Лесько А.О. за відомостями, викладеними у вищевказаній скарзі, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції скаргу судді Веселівського районного суду Запорізької області ПОТАПОВОЇ Ольги Миколаївни залишити без задоволення, а рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 16 січня 2014 року № 2/дп-14 – без змін.

2. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за заявою Пилипчук О.В., яка надійшла до Вищої ради юстиції 1 липня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого адміністративного суду України МОЙСЮКА Миколи Івановича.

3. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за заявами представника ТОВ «NOTUM» Левченка С.М., які надійшли до Вищої ради юстиції 25 квітня та 10 червня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва ГОНЧАРУКА Віктора Петровича.

4. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за заявою Володіна О.В., яка надійшла до Вищої ради юстиції 18 лютого 2014 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ КРЕЩЕНКА Анатолія Миколайовича. 

5. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за зверненнями адвоката Князева В.В. від 1 квітня та 8 травня 2013 року та від 17 березня 2014 року, яке надійшло з Комітету з питань верховенства права та правосуддя Верховної Ради України 9 квітня 2014 року, про наявність підстав для звільнення судді ПАСІЧНОГО Тимофія Зіновійовича за порушення присяги, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення: за зверненнями адвоката Князева В.В. від 1 квітня та 8 травня 2013 року – про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Коростишівського районного суду Житомирської області ПАСІЧНОГО Тимофія Зіновійовича; за зверненням адвоката Князева В.В. від 17 березня 2014 року, яке надійшло з Комітету з питань верховенства права та правосуддя Верховної Ради України 9 квітня 2014 року, – про направлення матеріалів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для проведення перевірки і вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

6. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за заявою Лепьохіна І.В. від 23 жовтня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ЄВТУШЕНКО Олени Іванівни.

7. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за скаргами Скрипник Г.О. від 16 липня та 4 вересня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого адміністративного суду України ОЛЕКСІЄНКА Миколи Миколайовича.

8. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гречківським П.М. за скаргами Грінчишеної Є.А. від 3 липня та 23 жовтня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ШТЕЛИК Світлани Павлівни.

9. Розглянувши матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Мамонтовою І.Ю. за зверненням директора ДП «Харківський завод шампанських вин» Раїни Ю.І., надісланим Головою Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя Ківаловим С.В. 28 травня 2013 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді господарського суду Харківської області ДЗЮБИ Олега Анатолійовича та направлення звернення директора ДП «Харківський завод шампанських вин» Раїни Ю.І. стосовно суддів Харківського апеляційного господарського суду ЗДОРОВКО Людмили Миколаївни, ФОМІНОЇ Віри Олексіївни, ШУТЕНКО Інни Анатоліївни до Вищої кваліфікаційної комісі

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати