13 квітня 2022, 13:37

Диппредставництво Європейської Ради в Україні повернулося до Києва

Дипломатичне представництво Європейської Ради в Україні повертається із польського Жешува до Києва. Про це повідомила пресслужба Європейської служби зовнішніх зв'язків у Брюсселі (ЕСВС).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Польські виші приймають українських біженців"

Під час свого візиту до Києва Верховний представник Жозеп Боррель повідомив, що роботу Представництва ЄС в Україні тепер знову керуватиме з Києва. "Цим візитом Європейський Союз повертається до Києва. Я маю на увазі буквально: голова нашої делегації повернувся сюди, щоб ми могли працювати більш безпосередньо та тісніше з українською владою", – зазначив Верховний представник.

Голова представництва ЄС Матті Маасікас залишиться в столиці, щоб знову відкрити приміщення делегації та оцінити умови для поступового повернення всього персоналу делегації до Києва.

«Під час нашого перебування в Києві ми на власні очі переконалися в здатності української адміністрації забезпечити ефективне та повноцінне функціонування державних та урядових структур, незважаючи на дуже складні обставини. Повернення нашої делегації до Києва забезпечить ще кращу взаємодію з урядом та підтримку українського народу»,  – додав Жозеп Боррель.

Представництво ЄС було евакуйовано з Києва невдовзі після російського вторгнення, оскільки напади на Київ та його передмістя посилилися. Після евакуації Представництво ЄС працювало з Жешува, звідки координувало європейську та міжнародну допомогу Україні. Деякі співробітники Делегації продовжуватимуть працювати звідти й продовжувати співпрацю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати