13 вересня 2021, 12:39

Діджиталізація сервісів: ліцензії на пасажирські перевезення можна буде отримати онлайн

Пресслужба Мінрегіону

Фонд Євразія оголосив тендер на виконавця послуг з удосконалення електронного кабінету перевізника (ЕКП) системи «Шлях» та створення підсистеми ліцензування Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Стартував перший етап підвищення тарифів на вантажні перевезення залізницею"

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

З умовами оголошеного конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Оптимізація сервісів відбувається в рамках цифровізації функцій Служби та передбачає, зокрема, розширення функціоналу подачі документів на операції з ліцензіями та дозволами в ЕКП та створення системи електронної взаємодії ДСБТ з інформаційними ресурсами інших державних установ.

«У липні цього року ми презентували систему «Шлях», яка стала першим кроком до системної діджиталізації ДСБТ. Видача дозволів вже стала прозорішою та ефективнішою, далі — вся база дозволів стане відкритою.

Завдяки спільному проєкту з Фондом Євразія вже на початку наступного року процес отримання ліцензій на пасажирські перевезення буде повністю в електронному форматі. Також у нас в планах на наступний рік розробка системи для розподілу багаторазових дозволів ЄКМТ.

За підрахунками експертів Команди підтримки реформ МІУ, через тіньові схеми в сфері відповідальності ДСБТ держбюджет щомісяця недоотримує майже 30 млн грн. Завдяки таким цифровим рішенням ми мінімізуємо корупційні ризики», – зазначив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Фінансування робіт проводиться Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid) в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS». Виконавцем проєкту є фонд Євразія.

Довідково. Електронний кабінет перевізника – онлайн-сервіс, який дозволяє отримати ліцензію перевізника в електронній формі, містить інформацію про самого перевізника, наявність та строк дії ліцензій, транспортні засоби, маршрути, наявні дозволи та штрафи, накладені інспекторами ДСБТ тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати