16 липня 2019, 14:43

ДФС запровадила низку е-сервісів в "Електронному кабінеті"

Вісник ДФСУ

У тестовому режимі для платників податків працює новий електронний сервіс - подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків засобами "Електронний кабінет".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Виплата членських внесків нерезиденту: як оподатковується".

Ознайомитися з електронним сервісом можна на офіційному веб-порталі ДФС України у рубриці: Головна>Фізичним особам>Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. З метою забезпечення зручності платників податків в рамках електронного сервісу фізична особа не звертаючись до органів ДФС може заповнити: 

  • облікову картку фізичної особи-платника податків, яка є заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; 
  • заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків; 
  • повідомлення про склад та мету збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, права та обов’язки фізичної особи-платника податків; 
  • копії документів, необхідних для реєстрації/внесення змін до Державного реєстру; 
  • обрати контролюючий орган, до якого особа може звернутись для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. 

Так, у відповідь на запит до приватної частини ITC "Електронний кабінет" надходить Повідомлення про результати обробки Облікової картки/Заяви для внесення змін у вигляді Квитанції №2. У разі позитивної відповіді заявник для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі - Картки платника податків, може звернутися до контролюючого органу за місцем проживання або до будь-якого контролюючого органу за бажанням. Код та назву контролюючого органу, до якого він звертатиметься, заявник має вказати при формуванні запиту (вибрати з переліку). Звертаємо увагу, що подання Облікової картки/ Заяви для внесення змін в електронному вигляді можливе на підставі Свідоцтва про народження дитини для малолітніх осіб (до 14 років) або Паспорта громадянина України, тому скористатися сервісом можуть тільки громадяни України.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати