21 серпня 2015, 9:40

ДФС зацікавлена у правовому вирішенні актуальних проблем ринку зерна

Урядовий портал

Шляхи вирішення проблемних питань підприємств аграрного ринку обговорювалися під час робочої зустрічі Першого заступника Голови ДФС Сергія Білана з представниками ключових представників зернового ринку, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами Сергія Білана, фіскальна служба готова до розгляду конкретних фактів порушень прав зернотрейдерів для знаходження оптимального вирішення проблем.

«На сьогодні є кілька проблемних ситуацій на ринку, які виникли через недогляд і податківців, і топ-менеджерів компаній, зокрема, мова йде про арешт зерна у портах,  і ми повинні процесуально правильно з них вийти. Для цього ми пропонуємо шляхом діалогу з підприємцями виробити правові механізми, завдяки яким зерно не затримувалось би правоохоронними органами у морських портах, але й при цьому не завдавалась би шкода державному бюджету України», – зазначив Сергій Білан.

Водночас Перший заступник Голови ДФС закликав зернотрейдерів бути активними у процесі спільного пошуку шляхів вирішення проблемних ситуацій. Зокрема, Сергій Білан наголосив, що у випадку незаконних дій митників, податкових міліціонерів чи будь-яких працівників фіскальної служби представники бізнесу мають користуватися законодавчими правами та документувати ці порушення. Більше того, це дасть змогу проводити ефективну боротьбу з проявами корупції в службі.

«Ми відкриті до співпраці та йдемо на діалог із бізнесом не тільки для вирішення ситуації, що наразі склалася, у правовому полі, а й для упередження їх появи у подальшому», – підкреслив Сергій Білан.

У свою чергу представники бізнесу запропонували ДФС розробити так звані критерії ризиковості підприємств, які б допомогли виявляти недобросовісних контрагентів та, відповідно, уникати контактів з ними.

Перший заступник голови ДФС таку ініціативу підтримав. «Ми готові на будь-які кроки, які дозволять нам працювати у правовому полі. ДФС готова надавати бізнесу інформацію, яка допоможе доброчесним платникам уникнути ризиків у своїй діяльності, але ця інформація буде надаватися виключно у рамках законодавства», – наголосив Сергій Білан.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати