29 липня 2015, 16:09

ДФІ виявила збитки у столичному університеті ім. І.К. Карпенка-Карого

Прес-служба Держфінінспекції в місті Києві

Під час ревізії Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого фахівці Держфінінспекції в м. Києві виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 230 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.11.2012 по 01.04.2015, повідомляє прес-служба ДФІ у м. Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, окремим категоріям працівників, посади яких не передбачено штатним розписом, навчальний заклад виплатив премії та надбавку за складність і напруженість у роботі за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету. Через це незаконно витрачено більш як 190 тис. грн.

Також, бухгалтерська служба університету безпідставно виплатила заробітну плату на суму більш як 22 тис. грн окремим викладачам-сумісникам за період, коли вони перебували на лікарняному та у відрядженні за основним місцем роботи. Окрім того, посадові особи університету безпідставно включили до актів приймання виконаних будівельних робіт зайві матеріальні ресурси, машини й механізми, а до актів наданих послуг – послуги з охорони громадського порядку і безпеки; коштом спеціального фонду державного бюджету розрахувалася за отримані інформаційно-консультаційні послуги, не передбачені кошторисом; незаконно розмістили об’єкт зовнішньої реклами у 

вестибюлі приміщення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Шевченківського району міста Києва.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати