16 червня 2015, 17:43

ДФІ в Києві протягом 2015 р. забезпечила відшкодування втрат на понад 18,6 млн грн

Прес-служба Державної фінансової інспекції в м. Києві

Протягом січня – травня 2015 року фахівці Держфінінспекції в м. Києві забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 18,6 млн грн, повідомляє прес-служба ДФІ в м. Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, до бюджетів бюджетних установ, організацій і підприємств загальнодержавної й комунальної форм власності додатково надійшло понад 5,4 млн грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму більш як 13,2 млн грн. За недотримання законодавства 40 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 – до дисциплінарної; 1 посадову особу звільнено із займаної посади.

Також до порушників бюджетної дисципліни застосовано 10 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 1 санкцію – у вигляді зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів до правоохоронних органів для розгляду та прийняття рішення передано 47 матеріалів ревізій та перевірок державних закупівель, а також пред'явлено 18 позовів до суду щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 15,4 млн грн. Складено та направлено до суду 56 протоколів про адміністративні порушення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати