20 травня 2015, 14:41

ДФІ Києва виявила у комунальному підприємстві збитків на понад 2,8 млн грн

Прес-служба Держфінінспекції м. Києва

Під час планової ревізії Комунального підприємства «Госпкомобслуговування» фахівці Держфінінспекції в м. Києві виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 2,8 млн грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2013 по 31.12.2014, повідомляє прес-служба ДФІ в м. Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, посадові особи комунального підприємства не забезпечили своєчасне стягнення заборгованостей і втратили 8 боржників у зобов’язанні. Через це збитки КП «Госпкомобслуговування» склали майже 1,3 млн грн. Також підприємство сплатило понад 247 тис. грн штрафних санкцій контрагентам через невиконання (неналежне виконання) господарських зобов’язань. Також встановлено, що на підприємстві зайво списували пальне, нараховували амортизацію на фактично відсутні основні засоби, завищували вартість та обсяг виконаних ремонтно-будівельних робіт, зайво виплачували заробітну плату, а бухгалтерська служба не відображала на рахунках бухгалтерського обліку господарські операції і дебіторську заборгованість. Окрім того, під час інвентаризації, проведеної в ході ревізії, встановлено нестачу матеріальних цінностей на суму майже 1,3 млн грн.

Про результати ревізії поінформовано Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС України. Матеріали ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Госпкомобслуговування» направлено до прокуратури Шевченківського району міста Києва.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати