21 серпня 2015, 17:30

Держслужба інтелектуальної власності відкрила on-line доступ до інформації про заявки на торговельні марки

Урядовий портал

З 21 серпня цього року Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ)  на своєму офіційному веб-сайті (http://sips.gov.ua) відкриває on-line доступ до інформації про заявки на торговельні марки, яка буде актуалізовуватися щоденно, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Це дозволить правовласникам вчасно відслідковувати подані заявки, які можуть порушувати їхні права інтелектуальної власності та не допускати реєстрації недобросовісних торговельних марок шляхом подання заперечень.

За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової, питання вільного доступу до інформації про заявки на торговельні марки неодноразово порушувалося у відповідних рекомендаціях парламентських слухань. На виконання цих рекомендацій,  ДСІВ забезпечує вільний доступ  громадськості до інформації про подані заявки.

Доступ до Інтерактивної БД «Заявки на знаки для товарів і послуг, прийняті до розгляду» можна отримати у розділі «Інформаційні ресурси» - «Електронні інформаційні ресурси» - «Бази даних, інформаційно-довідкові системи» - «Знаки для товарів і послуг».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати