28 січня 2022, 10:48

Держпідприємство «Електронмаш» приватизоване за 430 мільйонів гривень

Пресслужба ФДМУ

27 січня відбувся онлайн-аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства «Електронмаш» у Києві. У прозорих торгах конкурували 5 учасників, які в ході аукціону збільшили ціну від стартової  65 625 065 грн до 430 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Переможець торгів тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації «Електронмашу» вважатиметься завершеним.

Після приватизації новий власник зобов’язаний виконати приватизаційні умови: погасити всі заборгованості підприємства, які становлять близько 34 млн грн та протягом 6 місяців не звільняти працівників.

До складу держпідприємства «Електронмаш» входять 32 транспортних засоби та 37 об’єктів нерухомості площею 110668,29 м². Підприємство розташоване на трьох земельних ділянках, дві з яких знаходяться у Києві.

Завод «Електронмаш» в 60-80-ті роки минулого століття був одним з лідерів виробництва електроніки. Проте, в останні десятиліття він занепадав і руйнувався. Завдяки приватизації завод отримає нового власника, а з ним і нові інвестиції, відродження території та створення робочих місць.

З актуальною інформацією про найближчі приватизаційні онлайн-аукціони можна ознайомитись за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати