18 січня 2021, 11:42

Держекоінспекція стала партнером міжнародної організації GPML, щоб посилити протидію засміченню моря

Прес-служба Держекоінспекції

Державна екологічна інспекція стала офіційним партнером Глобального співробітництва проти засмічення морів (Global Partnership on Marine Litter), створеного Програмою ООН з навколишнього середовища, щоб посилити протидію засміченню Чорного та Азовського морів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держекоінспекція заборонятиме продаж неякісного пального".

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

Завдяки цьому партнерству інспекція отримає можливість:

1) Брати участь у ексклюзивних подіях, учасниками та спікерами яких є фахівці провідних природоохоронних організацій світу. Це дасть змогу ініціювати внутрішні зміни в ДЕІ, щоб посилити контроль на морі;

2) Співпрацювати з партнерами у пошуку рішень для протидії засміченню морських акваторій, зокрема, законодавчих змін, які дозволять вирішити проблему;

3) Долучитися до розробки цифрової платформи з відстеження ризиків, які загрожують морям. Робота над цим проектом планується вже в лютому цього року.

Таке співробітництво необхідне для отримання Україною досвіду провідних держав світу.

"В результаті такого партнерства Україна отримає робочі кейси провідних країн світу з протидії пластиковому засміченню, щоб врятувати наші морські акваторії від екологічної катастрофи. Так, згідно з даними проекту EMBLAS Чорне море вже має майже вдвічі більший рівень засмічення, ніж Середземне, а близько 83% від всього сміття у ньому – це пластик", - заявив Голова ДЕІ Андрій Мальований.

Нагадаємо, Держекоінспекція буде розраховувати в 6 раз більші збитки за сильне забруднення земель.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати