10 квітня 2021, 12:33

Держекоінспекція склала майже тисячу адміністративних протоколів про порушення протягом тижня

Пресслужба Державної екологічної інспекції України

З 2 по 8 квітня Держекоінспекція склала 983 протоколи про адміністративні правопорушення по всі Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За невиконання вимог екологічного інспектора буде передбачена кримінальна відповідальність"ви

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

З 2 по 8 квітня територіальні та міжрегіональні органи ДЕІ провели 894 перевірки суб’єктів господарювання. Порушникам було пред’явлено 8,6 мільйонів гривень збитків.

Повідомляється, що найбільшої шкоди довкіллю було завдано внаслідок незаконної вирубки 1800 дерев держпідприємством «Куп’янське лісове господарство» у Харківській області. Збитки, пред’явлені посадовим особам, склали 6,3 мільйона гривень. Також матеріали справи направлено до ДБР у Харківській області.

Ще 2,2 мільйона гривень збитків було розраховано ДЕІ за складування глини та будівельних відходів на території парку «Богоявленський» у Миколаєві. Заяву про злочин направлено до ГУНП у Миколаївській області.

Майже 2 мільйона гривень збитків пред’явлено ПрАТ «Київспецтранс» за самовільне зайняття земельної ділянки поблизу полігону №6. У разі відмови підприємства відшкодовувати суму добровільно Держекоінспекція звертатиметься до суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати