21 травня 2020, 11:55

Держдивіденди: порядок відрахувань частини чистого прибутку змінено

Вісник ДФСУ

З 1 січня 2020 року відрахування частини чистого прибутку (доходу) становлять 80 %. Постановою КМУ від 06.05.2020 р. №349 внесено зміни до п. 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, затвердженого постановою КМУ від 23.02.2011 р. № 138.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оренда майна: ЄСВ не нараховується на суму орендної плати".

Зазначається, що розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за підсумками кварталу, півріччя, трьох кварталів у терміни, передбачені для квартальної звітності – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за підсумками року – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

При цьому частина чистого прибутку (доходу) сплачується державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати