19 вересня 2020, 12:19

Державний бюджет на 2021 рік - це бюджет можливостей, - Денис Шмигаль

Урядовий портал

Україна повинна мати можливості для свого подальшого розвитку. Тому державний бюджет на наступний рік - це бюджет можливостей і для держави, і для людей, і для бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон, що дозволяє йти на місцеві вибори без довідки про несудимість".

Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, зазначає Урядовий портал.

"Це бюджет можливостей. Він дає можливості для малого й середнього бізнесу, для промисловості, для розвитку економіки. Так само він дає можливості для людей, які потребують бюджетної допомоги. Це можливості для подальшого розвитку медицини, освіти, збільшення заробітних плат", - зазначив Глава Уряду.

За словами очільника Уряду, Держбюджет-2021 - це й бюджет розвитку інфраструктури, зокрема продовження проекту Президента України "Велике будівництво".

"Це хороша основа для того, щоб наступного року ми отримали можливість розвивати нашу країну, отримати запланованих 4,6% зростання ВВП, отримати хороші соціальні, бюджетні, економічні показники", - наголосив Прем’єр-міністр.

У третьому кварталі, як зазначив очільник Уряду, вже спостерігається зростання в експортно орієнтованих галузях, зокрема у сфері будівництва, куди вкладаються значні кошти.

"Ми очікуємо на таке зростання в 4 кварталі та в наступному році, зважаючи на тенденції. Ми уважно їх прорахували разом з нашими міжнародними партнерами, брали до уваги аналітику та макропрогнози міжнародних організацій і робимо висновок, що 4,6% - абсолютно реальний прогноз зростання ВВП", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Уряд схвалив проект Держбюджету на 2021 рік.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати