24 червня 2015, 13:26

Державіаслужба повідомила всім авіаперевізникам про можливість анулювання призначень через невиконання польотів

Інтерфакс-Україна

Державна авіаційна служба (Державіаслужба) повідомила українським авіаперевізникам про можливість анулювання виданих їм призначень на авіамаршрути з огляду на невиконання польотів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" голова Державіаслужби Денис Антонюк, авіаперевізники повинні будуть роз'яснити відсутність польотів згідно з раніше виданим призначенням, інакше останні буде анульовано.

Як повідомлялося з посиланням на партнера юридичної фірми "Анте" Андрія Гука, що представляє інтереси авіакомпанії "Атласджет Україна" (Львів), авіаперевізник отримав листа Державіаслужби, згідно з яким усі права на внутрішні лінії (окрім Київ-Львів-Київ) буде анульовано, оскільки авіакомпанія не експлуатує їх. Це стосується маршрутів із Києва до Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запоріжжя, Одеси, Сімферополя, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернівців, із Львова до Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова та Херсона.

А.Гук зазначав, що авіакомпанія написала до Державіаслужби листа, в якому поцікавилася, чи веде Державіаслужба статистику фактичного використання прав на повітряні лінії такими авіакомпаніями, як "МАУ", "Роза вітрів", "Авіалінії Харкова" та інші.

Також повідомлялося, згідно з наказом Державіаслужби "Про затвердження авіаційних правил "Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній", анулювання права на експлуатацію повітряної лінії відбувається, зокрема, у разі нездійснення експлуатації лінії протягом 12 місяців або припинення її експлуатації на 12 місяців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати