13 червня 2020, 12:48

Держава та бізнес мають об’єднатися задля реформи річкових перевезень, - Криклій

Прес-служба Мінінфраструктури

Задля ефективного запуску реформи річкових перевезень і розвитку внутрішнього водного транспорту держава та бізнес мають об'єднати свої зусилля.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд дозволив в’їзд іноземним громадянам".

Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклійповідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"...Ми прагнемо зробити Україну річковою державою, адже дійсно маємо належні ресурси і можливості. Дніпро - це шлях довжиною в тисячу км, що єднає Україну з Європою, і він знову має стати важливою транспортною артерією. Для цього вкрай важливо прийняти у другому читанні законопроєкт 1182-1-д "Про внутрішній водний транспорт". У нас одна мета з бізнесом - розвантажити дороги, перенісши значну кількість вантажів з автошляхів на річку", - сказав Міністр.

За його словами, 1 млн т вантажів, перевезених річкою, заощаджує близько 1 млрд грн впродовж 4-х років на ремонт доріг. Відтак, минулого року Дніпром було перевезено майже 12 млн т вантажів.

Як зазначається, за декілька років планується поступово збільшити вантажопотік до 45 млн т щороку. Крім цього, реформа річкових перевезень дозволить забезпечити фінансування безпечної річкової інфраструктури та стимулювати розвиток суднобудування, відновлення українських підприємств і створення нових робочих місць. "Від цього виграють всі. Тому і державі, і бізнесу треба працювати разом", - відмітив очільник Міністерства.

Нагадаємо, Укрзалізниця не змінюватиме вартість послуг із перевезення вантажів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати