07 грудня 2023, 18:08

Держава допоможе деяким сім'ям підготуватися до зими: хто отримає виплати

Пресслужба Мінсоцполітики

Через обмежені доходи державного бюджету та першочергове спрямування коштів у сферу безпеки та оборони Уряд і Мінсоцполітики працюють над пошуком додаткових джерел для підтримки громадян, зокрема за рахунок міжнародних грантів і позик. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Удосконалення механізму протидії домашньому насильству: в Раді рекомендують прийняти законопроєкт".

"Для того, щоб фінансову допомогу отримували ті українці, які її найбільше потребують, Мінсоцполітики синхронізував свої зусилля у здійсненні виплат з гуманітарними партнерами. Міністерство формує за даними реєстрів категорію громадян, якій найбільше потрібна фінансова підтримка, а гуманітарні партнери спрямовують кошти на допомогу цим родинам"– вказали в міністерстві.

Так, завдяки прийнятій Урядом 1 грудня постанові, стартував спільний проєкт Мінсоцполітики та Дитячого фонду ООН (UNICEF). У межах проєкту малозабезпечені багатодітні сімʼї та малозабезпечені сімʼї з дітьми з інвалідністю, які проживають в певних районах Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, визначених програмними документами UNICEF, отримають кошти на "вінтеризацію" (підготовку до зими). Плановий обсяг проєкту – 333 млн грн.

Допомога надаватиметься на три місяці в розмірі 3600 гривень на місяць на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково 6660 гривень на кожну дитину

Орієнтовно проєкт охопить близько 5 тис. родин. Як зазначається, його реалізація дасть можливість надати фінансову допомогу тим, хто її критично потребує, не збільшивши навантаження на державний бюджет.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати