15 квітня 2019, 11:16

Депутат виграв суд у НАЗК

«Ілляшев та Партнери»

Шевченківський районний суд міста Києва закрив провадження відносно депутата Київської міської ради Максима Конобаса «у зв’язку з відсутністю жодного правопорушення в діях депутата».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомили в відомій міжнародній юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери», що представляє інтереси депутата.

Максим Конобас виконав вимоги закону, повідомивши про конфлікт інтересів, та не брав участі в обговоренні і голосуванні по суті питання щодо товариства, засновником якого він є. Незважаючи на це Національне агентство з питань запобігання корупції стверджувало, що депутат не мав права брати участь ще й у розгляді та прийнятті порядку денного пленарного засідання сесії, і звинуватило депутата Київради за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Суд дійшов абсолютно коректного висновку, що голосування за порядок денний в цілому не є прийняттям рішення в умовах конфлікту інтересів, оскільки відсутня суперечність, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень. На жаль, це не вперше, коли НАЗК, в гонитві за кількістю протоколів допускає суттєві порушення при їх складенні», – прокоментували рішення суду в юрфірмі «Ілляшев та Партнери».

Судом фактично встановлено прецедент та визначено межі конфлікту між приватним інтересом особи та її представницькими повноваженнями, в даному випадку щодо передачі товариству, засновником якого є депутат, земельної ділянки для експлуатації магазину продовольчих товарів та кафе.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати