05 травня 2015, 12:07

Dentons провів круглий стіл на тему виробництва та реалізації меду

Dentons

У київському офісі міжнародної юридичної фірми Dentons відбувся круглий стіл на тему «Український ринок виробництва та реалізації меду», організований A7 CONFERENCES спільно з ГО Agro.Reforms.UA.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Учасники круглого столу відзначили той факт, що Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі і четверте у світі. Найбільш актуальним питанням для ключових гравців ринку медової продукції є диверсифікація ринків збуту.

Владислава Рутицька, заступник міністра з питань євроінтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України та модератор заходу, зазначила: «Український мед має одну з найкращих експортних перспектив. Об’єм експорту меду у 2014 році склав 66.4 мільйони доларів США. А вже цього року обсяг експорту меду в першому кварталі склав 4.5 тисяч тон на суму 10.5 мільйонів доларів США, хоча сезон збору меду ще не почався».

Під час зустрічі учасники обговорили питання експорту продуктів бджільництва, стратегію розвитку галузі, а також спрощення та гармонізацію митних процедур для взірців медової продукції.

«Законодавство про бджільництво вимагає удосконалення. Зокрема, необхідно передбачити можливість вивезення з території України виставкових зразків продукції бджільництва, врегулювати між галузями сільського господарства питання запилення рослин та їх обробки хімікатами, а також разом з природоохоронними та іншими органами розробити напрямки підтримки і подальшого розвитку медоносної бази», - прокоментував Володимир Монастирський, партнер міжнародної юридичної фірми Dentons.

Серед учасників круглого столу були присутні Тетяна Васильківська, голова правління ВОО Братство бджолярів України; Дмитро Янович, заступник директора з питань наукового забезпечення системи якості випробувань Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок; Леонід Веред, голова правління Спілки пасічників України; Олександр Галатюк, директор Інституту бджільництва; а також представники таких компаній, як «Медові поля», «Жень», «Мед Поділля», «Бартнік» та інші.

У травні 2015 року у київському офісі Dentons відбудуться подібні кругли столи, які будуть присвячені ринкам виробництва молочної, алкогольної, зернової продукції та бобових культур, а також ринку морепродуктів України.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати