25 травня 2020, 12:28

Денис Шмигаль доручив створити тримісячний запас засобів боротьби з COVID-19

Урядовий портал

Читайте також: "МОЗ продовжило добір кандидатів на посаду Голови НСЗУ до 27 травня".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Глава Уряду наголосив, що пріоритетом в держзакупівлях має бути локалізація, тобто в першу чергу мають закупатися товари українського виробництва. Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству економіки надати перелік виробників засобів індивідуального захисту, ліків, обладнання. Всі вимоги до виробників повинні бути уніфіковані, зазначив очільник Уряду.

Також Денис Шмигаль дав протокольне доручення організувати лабораторії, які зможуть сертифікувати засоби індивідуального захисту.

"Необхідно чітко визначити, що забезпеченість засобами індивідуального захисту повинна бути з розрахунку на три місяці. Хочемо зараз сформувати такий запас в лікарнях першої хвилі", - підсумував Прем’єр-міністр.

У свою чергу, доповідаючи про стан медичних закупівель, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в рамках програми, прийнятої постановою Кабміну від 6 травня цього року, передбачено виділення близько 3 млрд грн на закупівлю засобів індивідуального захисту, лабораторного устаткування, тощо. "У вівторок починається процедура закупівлі з використанням системи "ProZorro", але за скороченою процедурою", - заявив Міністр.

Нагадаємо, в Україні може з'явитися окреме аграрне міністерство та посилений промисловий блок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати