21 лютого 2020, 15:13

Делегація КСУ взяла участь у міжнародній конференції в Республіці Молдова

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Делегація Конституційного Суду України у складі Голови КСУ Олександра Тупицького, судді КСУ Віктора Кривенка та керівника Секретаріату Суду Віктора Бесчастного 19-20 лютого 2020 р. перебувала з робочим візитом у Республіці Молдова.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1

Читайте також: "Положення про ліквідацію ВСУ неконституційне, - КСУ".

Про це повідомив відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Основною метою робочої поїздки була участь у міжнародній конференції "Конституційне правосуддя та реакція суспільства: коли рішення конституційних судів суперечать думці більшості суспільства", організованій з нагоди 25-річчя діяльності Конституційного Суду Республіки Молдова. Учасники конференції обмінялися думками з широкого кола питань діяльності органів конституційної юрисдикції та можливості розширення уже існуючих форматів співпраці.

У ході конференції Голова КСУ Олександр Тупицький виступив з тематичною доповіддю. Також у рамках заходу відбулась зустріч Президента Республіки Молдова Ігора Додона з главами делегацій.

2 Під час робочої поїздки Олександр Тупицький зустрівся з Головою Конституційного Суду Республіки Молдова Владіміром Цурканом.

Співрозмовники обговорили низку актуальних питань, зокрема щодо взаємодії органів конституційної юрисдикції з Венеційською Комісією, вирішення системних проблем, пов’язаних із виконанням рішень Європейського суду з прав людини, а також шляхи вдосконалення механізму захисту прав людини на національному рівні.

Сторони висловили підтримку один одному та погодили подальший розвиток добросусідських партнерських відносин.

Водночас, відповідно до програми робочого візиту, представники КСУ провели зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Молдова Марком Шевченком, у ході якої обговорили стан і перспективи українсько-молдовських відносин.

3

Крім цього, делегати КСУ провели низку інших продуктивних зустрічей з очільниками іноземних конституційних судів.

Нагадаємо, ВРП погодила зміни до Положення діяльності служби судових розпорядників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати