15 січня 2020, 11:00

Декларацію держслужбовців доповнено новим розділом

Прес-служба Державної податкової служби України

З 01.01.2020 суб'єкти декларування при заповненні декларації мають зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі - УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім'ї.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК скасувало вимогу подавати декларацію у день звільнення".

Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

Оновлена Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, містять окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2,1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ> декларації) та членів його сім'ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ'Ї СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

Як виглядає УНЗР та де його отримати?

УНЗР – це унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі. Його можна знайти на ID-картці та закордонному біометричному паспорті. Представлений такий номер двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-». Такий унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним протягом усього життя.

У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР -  декларацією передбачена можливість проставляння позначки, що такий номер відсутній.

До речі, якщо суб’єкт декларування не має ні ID-картки, ні закордонного біометричного паспорта, то він має можливість отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру зі своїм  УНЗР, звернувшись відповідно до відділення Державної міграційної служби.

Нагадаємо, ФОП змінив прізвище: як бути з ЕЦП?

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати