19 лютого 2020, 12:25

ДБР співпрацюватиме з Управлінням держохорони України

Прес-служба ДБР

Т.в.о. Директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова та начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь 18 лютого 2020 р. підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією між ДБР та УДО України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР".

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

"Підписання Меморандуму з Управлінням державної охорони України - ще один крок для посилення Бюро як правоохоронного органу. Зокрема, фахівці Управління спеціального призначення ДБР обмінюватимуться досвідом зі своїми колегами з УДО. Крім підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, ми домовилися про організацію та проведення міжвідомчих нарад, конференцій, семінарів, спільну участь у міжнародних програмах та проектах", - зазначила т.в.о. Директора ДБР.

Також документом передбачена спільна участь органів в аналізі проблемних питань законодавства у сфері здійснення правоохоронної діяльності та підготовці узгоджених пропозицій до проектів нормативно-правових актів.

Нагадаємо, ОАСК просять зобов’язати Ірину Венедіктову призначити директорів теруправлінь ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати