04 липня 2022, 10:04

ДБР повідомило про підозру у державній зраді антиукраїнському блогеру т.з. «днр»

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР повідомили про підозру у державній зраді та пособництві державі-агресору громадянину України, пропагандисту так званої «днр» Андрію Лисенку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР направило до суду справу щодо Януковича та начальника його охорони"

Встановлено, що мешканець Донецька веде активну пропагандистську діяльність проти суверенітету, незалежності та цілісності України на власних каналах у соціальних мережах, де його авдиторія сукупно сягає понад 240 тисяч осіб.

Чоловік запропонував свої послуги як «місцевого рупора» з антиукраїнської пропаганди представникам країни-агресора. Зафіксована його співпраця із депутатом окупаційної адміністрації Донецької області, а також представником політичної партії рф «Справедливая Россия».

З моменту повномасштабної збройної агресії рф пропагандист розміщує на своїх каналах антиукраїнську інформацію, просуває ідеї «Великой России». У своїх матеріалах він дає максимально негативну оцінку діям української влади, Збройних сил України, принижує та дезінформує проукраїнсько налаштованих громадян тощо.

Блогер підозрюється у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану та у пособництві державі-агресору (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Досудове слідство триває. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Київська міська прокуратура.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати