25 березня 2020, 17:23

COVID-19: за які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю?

Вісник ДФСУ

Плата за землю (земельний податок), а також та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності не нараховується та не сплачується за період з 01.03.2020 р. по 30.04.2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зареєстровано законопроект про можливість розривати договір оренди землі".

При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які за п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову декларацію, мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати плати за землю за відповідні місяці.

Як зазначається, фізичним особам - платникам плати за землю перерахунок здійснюється контролюючим органом.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати