26 березня 2020, 13:53

COVID-19: на які перевірки встановлено мораторій?

Вісник ДФСУ

На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по 31 травня 2020 року, крім документальних позапланових перевірок з підстав, визначених пп. 78.1.8 ст. 78 ПКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Водії при перетині кордону не повинні підписувати згоду на самоізоляцію".

Так, документальна позапланова перевірка з підстав, визначених  пп. 78.1.8 ст. 78 ПКУ, проводиться виключно щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету податку на додану вартість та/або з від’ємного значення з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. грн.

Як зазначається, документальні та фактичні перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершені, тимчасово зупиняються на період до 31 травня 2020 року. Таке зупинення перериває термін проведення перевірки та не потребує прийняття будь-яких додаткових рішень контролюючим органом.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати