21 квітня 2015, 16:02

Цього тижня визначать нового голову ДФС - Яценюк

УНІАН

Комісія з конкурсного відбору керівника Державної фіскальної служби на чолі з міністром фінансів Наталією Яресько повинна завершити свою роботу цього тижня. Про це сказав під час засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє УНІАН.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Цього тижня повинна завершити роботу комісія з відбору керівника ДФС», - сказав Яценюк.

Він також додав, що сьогодні вкрай важливо не тільки завершити конкурсний відбір, а також розпочати роботу з подолання корупції в податковій і на митниці, де, за словами Яценюка, «як і раніше, беруть хабарі».

Кабінет міністрів України 23 березня прийняв відставку голови Державної фіскальної служби (ДФС) Ігоря Білоуса, а також звільнив його заступників - Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка, відповідальних за податкову міліцію і митницю. Урядове рішення базувалося на рекомендації урядової комісії, яка за час своєї роботи обробила близько 250 скарг бізнесу.

Напередодні Міністерство фінансів опублікувало повний список кандидатів, які подали заявки для участі в конкурсі на посаду голови Державної фіскальної служби. Публічний розгляд кандидатур пройде 23 квітня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати