08 квітня 2021, 18:13

Цього року в Україні запустять мобільний застосунок "Всеукраїнська школа онлайн"

Пресслужба Мінцифри

Дистанційне навчання внаслідок пандемії - це нова реальність для учнів, студентів та вчителів усього світу. Тому Мінцифра разом з МОН та ГС “Освіторія”, після створення онлайн-платформи “Всеукраїнська школа онлайн”, планують запустити ще й мобільний застосунок де відеоуроки, тести та матеріали з 18 шкільних предметів будуть доступними в кілька кліків. Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні можна буде за добу змінити мобільного оператора, залишивши поточний номер"

Про це повідомляє пресслужба Мінцийфри.

Всеукраїнська школа онлайн забезпечує кожному учневі та вчителю в Україні рівний, вільний і безкоштовний доступ до якісного навчального контенту. Нею користуються вже майже 155 тисяч школярів, учнів та батьків. А в 2021 році “Всеукраїнська школа онлайн” стане доступною й у мобільному застосунку.

“У найближчий рік ми плануємо оцифрувати програму для середньої та старшої шкіл (5-11 класи) з основних предметів. Вони з'являються в режимі реального часу — нові уроки щотижня. Серед амбіційних планів — підключення 6 тисяч об'єктів соціальної інфраструктури до швидкісного інтернету, в тому числі й усі школи. Потрібно ввести новий предмет про цифрову грамотність або інтегрувати його в інформатику. Якщо раніше популяризували технології, тепер потрібно навчити дітей з 1-го класу правильно ними користуватися”, — зазначив Михайло Федоров. 

Діти зможуть користуватися як платформою, так і мобільним застосунком для навчання під час карантину, а також для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через відсутність або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Над розробкою Всеукраїнської школи онлайн, її контентом та функціоналом командно працюють Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації, Український інститут розвитку освіти та ГС "Освіторія". Кабінет учителя та додаток запускаються за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати