01 червня 2023, 15:32

CMS виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку зі 35% інвестицією в український індустріальний парк

CMS


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang надала консультації Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з придбанням частки у розмірі 35% у проєкті М10 Lviv Industrial Park у Західній Україні, який реалізується групою компаній Dragon Capital. Це надзвичайно важливий проєкт для України в ці складні часи, який дає позитивний сигнал українським та іноземним інвесторам.

М10 Lviv Industrial Park – це сучасний індустріальний парк, розташований за 60 км від українсько-польського кордону. Проєкт створить складські та виробничі площі, які допоможуть країні розширити доступ до життєво необхідних послуг і товарів. У рамках спільного підприємства із Dragon Capital ЄБРР інвестує в проєкт 24,5 млн дол. США (з яких 5,5 млн дол. США – в реалізацію першої черги).

Партнер CMS з корпоративного права Грем Конлон прокоментував цю подію: «Ми були дуже раді консультувати ЄБРР у зв’язку з цим важливим для України проєктом. ЄБРР відіграє ключову роль у виділенні коштів на реалізацію нових проєктів, які спрямовані на відбудову країни під час війни та після її закінчення».

Основний склад команди CMS включав Грема Конлона, Естер Торок, Тетяну Довгань, Мар’яну Саєнко та Ігоря Павлюкова.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати