10 січня 2022, 10:22

CMS посилює практику нерухомості у Києві новим юристом

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні рада оголосити про призначення Михайла Сороки на посаду радника практики права у сфері нерухомості. Перед тим як приєднатися до CMS, Михайло працював у юридичній фірмі AEQUO.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Михайло має понад 15 років досвіду у сфері нерухомості і спеціалізується на земельному праві, праві у сфері нерухомості та адміністративному праві. Він має великий досвід роботи над угодами M&A, судовими спорами, інвестиційними проєктами, оцінкою та мінімізацією ризиків, якщо мова йде про нерухомість. Михайло регулярно консультує інвестиційні фонди і компанії у сфері роздрібної торгівлі щодо угод з придбання об’єктів високої вартості, проводить юридичні аудити нерухомості, а також допомагає девелоперам  при вирішенні юридичних питань у проектуванні та будівництві. Міжнародний юридичний довідник Chambers Europe згадує Михайла у своїх рейтингах.

Грем Конлон, керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, стосовно цього зазначив: «Ми надзвичайно раді вітати Михайла у фірмі. Михайло користується повагою як юрист і приніс із собою значний досвід та практичні навички роботи у секторі нерухомості. Його призначення продовжує нещодавно розпочате розширення нашої команди з нерухомості у Центральній та Східній Європі та додатково демонструє нашу впевненість у цій індустрії та плани бути провідною фірмою з нерухомості у ЦСЄ».

Михайло Сорока додав: «Я неймовірно щасливий приєднатися до однієї з найсильніших команд з нерухомості в Україні. CMS пропонує першокласні юридичні послуги у цьому секторі і регулярно супроводжує найбільші угоди стосовно логістичних, офісних та торговельних об’єктів Україні. З нетерпінням чекаю початку роботи з колегами, щоб допомогти надалі збільшувати присутність фірми на українському ринку нерухомості».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати