24 травня 2022, 16:33

CMS обрала нового Керуючого партнера київського офісу

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Новим Керуючим партнером київського офісу міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang призначений Віталій Радченко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "CMS призначає Ольгу Шенк на посаду партнера в Україні"

 281512870_1211302252741705_3704249461807870656_nВіталій працює у фірмі з 2007 року та надає юридичні консультації з питань M&A, фінансування, комерційного права та регуляторних питань у нафтогазових проєктах, проєктах у сфері корисних копалин, виробництва електричної енергії з традиційних та відновлюваних джерел, а також проєктах зі скорочення викидів вуглецю. Починаючи з 2013 року, він очолює Практику енергетики та проєктів у київському офісі. Клієнти та інші учасники ринку відзначають, що Віталій є «видатною особистістю в енергетичному праві України», що підтверджують найвищі рейтинги міжнародного юридичного довідника Chambers & Partners.

Віталій переймає посаду Керуючого партнера від Грема Конлона, який переходить на іншу роль у CMS після п’яти років керування київським офісом фірми. Грем очолює міжнародну практику з M&A і виступає радником з трансакцій по всій території Європи та поза її межами. Він залишається Керівником практики міжнародних прямих інвестицій у регіоні ЦСЄ/СНД і продовжує консультувати клієнтів щодо юридичних аспектів реалізації великомасштабних трансакцій, а також відтепер буде приділяти особливу увагу Близькому Сходу. Цей регіон продовжує пропонувати значні можливості для M&A та іноземних інвестицій у ЦСЄ.

Стівен Міллар, Керуючий партнер CMS, так прокоментував цю подію: «Ми покладаємо великі надії на наш український офіс та впевнені у його успішному майбутньому. Наші працівники залишаються найвищим пріоритетом для нас. Ми продовжуємо інвестувати в удосконалення наших послуг та талановитих працівників, нещодавнім прикладом чого є призначення Ольги Шенк партнером у рамках останньої низки підвищень. Віталій – висококласний та відданий своїй справі юрист, і в нову управлінську роль він вступає з колосальним набором навичок. Я буду радий можливості працювати разом із Віталієм, який продовжить ефективно нарощувати наші переваги в Україні і підтримувати колег і клієнтів у цей складний час, і в подальшому».

Дора Петраній, Керуючий директор CMS у ЦСЄ, додала: «Віталій – справжній лідер із високими професійними досягненнями по всьому регіону. Ми не маємо сумніву, що Віталій чудово упорається із задачею з управління нашою видатною київською командою, підвищить нашу бездоганну репутацію на ринку та реалізує майбутні можливості зі зростання, появи яких ми очікуємо в Україні після завершення воєнних дій.

Також я хочу подякувати Грему за його роботу з управління київським офісом впродовж останніх п’яти років, за які офіс значно виріс і тепер є однією з провідних юридичних фірм на ринку».

Коментуючи своє призначення, Віталій сказав: «Я дуже радий очолити талановиту київську команду, яка, зокрема протягом останніх місяців, продемонструвала неймовірну стійкість, силу та відданість Україні та українському народу, нашій фірмі та клієнтам під час війни з Росією та у ці вкрай складні та безпрецедентні часи. Ми твердо впевнені, що Україна переможе в цій війні, і ми, разом із українським народом, зробимо вклад у підтримку України та  наших клієнтів, дивлячись у майбутнє та розпочинаючи відбудову країни».

Київська команда повноцінно працює і продовжує надавати клієнтам юридичні послуги за допомогою функціонування операційних центрів фірми у Будапешті та на території України. У CMS працює цілодобова команда підтримки, яка опікується добробутом колег та надає їм та їхнім родинам необхідну допомогу під час війни в Україні. Фірма також продовжує надавати кошти ЗСУ та безкоштовну допомогу аби зменшити вплив гуманітарної кризи, яку спричинила війна в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати