24 серпня 2022, 12:43

Cities of Freedom: Україна запускає документальний серіал про справжній дух українських міст

Пресслужба МЗС

Назви українських міст з'явилися у всіх міжнародних ЗМІ та стали добре впізнаваними у всьому світі. Але чи насправді усі знають, що ховається за назвами "Маріуполь", "Харків", "Херсон", "Чернігів", "Буча" та "Ірпінь"? Адже усі фотографії зруйнованих війною міст виглядають однаково. Проєкт "Cities of Freedom" ("Міста свободи") показує Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь такими, якими вони були до жорстокого російського вторгнення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні запустили проєкт для збору коштів на відновлення зруйнованої росіянами культурної спадщини"

Документальні кадри занурюють у повсякденне життя мирних міст до повномасштабної війни, коротко розповідаючи про їхню історію, унікальні характери та ситуацію сьогодні. Розповідь кожного міста розкривається через особисті історії їх мешканців.

Кампанія "Cities of Freedom" - це цифровий проєкт, який складається з таких компонентів:

  • серія коротких документальних відеороликів про Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь на Youtube-каналі України;

  • інформаційна кампанія у соціальних мережах на каналах Ukraine.ua;

  • ІНСТРУКЦІЯ з контентом, доступним для вільного використання, для тих, хто хоче поширювати правду про Україну;

  • публічні презентації на масштабних міжнародних заходах;

  • партнерство з лідерами громадської думки за кордоном, експертами, блогерами та дипломатами.

"Якщо ви запитаєте Google про Маріуполь або Харків, ви знайдете жахливі фото розбомблених міст. Але світ повинен знати ці міста як такі, що сповнені життя, кохання, культури та прекрасних людей. Наша команда присвячує цей проєкт усім прекрасним українським містам та їхнім мешканцям. Ми віримо, що проєкт також допоможе привернути увагу до відновлення України та найбільш постраждалих населених пунктів після перемоги", - розповіла Софія Джуринська, координаторка проєкту, співзасновниця ГО BRAND UKRAINE.

"Ми хотіли показати справжні, живі міста, які мають свою природу та атмосферу. Тому ми переважно використовували контент, створений реальними гостями міст, українськими блогерами та місцевими жителями. Я впевнений, що ця серія фільмів допоможе глядачам по-новому поглянути на Україну та українські міста та і відчути масштаб трагедії, яку принесла Росія цією варварською війною", - зазначив Костя Шнайдер, головний креативний директор Publicis Groupe Ukraine.

Проєкт "Cities of Freedom" розповість реальну історію про українські міста, їх унікальну культуру та самобутність для широкої міжнародної аудиторії. 

Команда проєкту закликає всіх приєднатися до кампанії! Робіть репости з офіційних каналів Ukraine.ua та використовуйте інструкцію з контентом, доступним для вільного використання, щоб показати унікальність та красу українських міст.

Довідкова інформація:

Проєкт реалізований громадською організацією BRAND UKRAINE у тісній співпраці з Міністерством закордонних справ України.

Авторка ідеї: Анастасія Марушевська.

Креативний партнер: Saatchi&Saatchi Ukraine

Продакшн партнер: Gvardiya Production House. 

Візуальний партнер проєкту: Depositphotos.

Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати