07 травня 2021, 19:06

Чому для юрфірм важливий власний стиль документів?

Тім Сьютер – менеджер з оформлення та реалізації стилів документів та шаблонів програм DocsCorp . Він тісно співпрацює з британськими юридичними фірмами, щоб допомогти їм створити певний стиль професійних документів. У статті на веб-сайті legalfutures він пояснює, чому кожна юридична фірма потребує власного стилю документів і як забезпечити їхню узгодженість та зручність роботи з ними.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Маркетинг у соціальних мережах для юристів: 12 порад"

Стиль документів – це більше, ніж просто зовнішнє оформлення

Стилі у Microsoft Word – це набори інструкцій з форматування, що охоплюють такі базові речі, як розмір шрифту та колір. Використання стилів додає цінності документу як з точки зору його вигляду, так і з позиції легкості роботи з ним.

Послідовний вигляд документів, з якими взаємодіють клієнти, підтримає та зміцнить бренд вашої фірми. І, використовуючи стилі, набагато легше виправити або змінити частини документа. Стилі дозволяють перетягувати цілі абзаци вгору або вниз по сторінці. Для юридичних документів надійний набір стилів є життєво важливим для правильного забезпечення функцій нумерації. Це означає, що документ легше редагувати, додаючи та вилучаючи речення.

Стилі також можуть бути використані в документах для оформлення кольорових заголовків, тексту та таблиць, відформатованих відповідно до колірної схеми вашої фірми, що ще раз підкреслить її індивідуальність.

Створіть власний «домашній» стиль для оформлення всіх своїх документів

Домашній стиль – це стандартний набір правил форматування, які застосовуються до всіх документів, що готуються вашою фірмою. Домашній стиль забезпечує незмінний вигляд кожного документа та закріплює стандартний спосіб подання інформації. Зрештою, індивідуальний стиль гарантує, що ваш бренд буде постійно перед очима у клієнта. Домашній стиль створюється шляхом налаштування стилів Microsoft Word та стандартизації макетів документів відповідно до вашого бренду.

Стиль фірми залежатиме від її культури. Деякі фірми мають жорсткий стиль документів, де визначено практично кожен елемент форматування. Інші матимуть такий, який менш структурований, надаючи персоналу більшу гнучкість. Деякі фірми можуть віддати перевагу більш традиційним елементам, наприклад, титульній сторінці з основним шрифтом Times New Roman та мінімальним брендингом. Інші можуть включати свій логотип або корпоративну палітру кольорів для більш сучасного вигляду.

Стиль документа може містити конкретну інформацію в колонтитулі, наприклад номер сторінки та посилання на документ або ідентифікатор. Він також може вказати спосіб подання перехресних посилань.

Як правило, стиль документації фірми охоплює:

  • Схеми нумерації та списки маркерів
  • Звичайний розмір та колір шрифту
  • Розмір та колір заголовка
  • Обкладинку
  • Зміст
  • Перехресні посилання
  • Визначення
  • Верхній та нижній колонтитули

Власний стиль у Microsoft Word можна і потрібно вписати у шаблони ваших юридичних документів

Ймовірно, ваша фірма вже використовує шаблони документів, щоб пришвидшити процес створення юридичних документів, які часто використовуються. У ці шаблони можна вбудувати власний стиль Microsoft Word, тоді форматування вже буде налаштоване і готове до використання, а це надасть фірмі більший контроль над виглядом своїх документів. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати