23 лютого 2021, 15:29

Чи повинні декларувати доходи музиканти та ведучі?

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області

Музиканти та ведучі, які надавали послуги видовищно-розважального характеру на весіллях, випускних вечорах, дитячих святах, днях народженнях тощо, але не  зареєстровані підприємцями, мають задекларувати свої доходи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи потрібно декларувати авто, якого у вас (вже) немає?"

Про це повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франківській області.

Такі доходи слід задекларувати до 1 травня 2021 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Отриманий дохід від надання послуг розважального характеру підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотка. Термін сплати задекларованих сум – 1 серпня 2021 року.

Декларація про майновий стан і доходи громадянами подається до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. Подати її можна особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати