18 лютого 2020, 14:06

Чергове засідання РСУ відбудеться 28 лютого

Прес-служба РСУ

Чергове засідання Ради суддів України розпочнеться о 10:00 28 лютого 2020 р. у приміщенні ради суддів України (Державна судова адміністрація України: вул. Липська, 18/5, м. Київ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "XVIII черговий з'їзд суддів: зборами суддів ОАСК обрано делегатів".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

На порядок денний засідання винесено дев'ять питань:

1. Щодо організаційних питань з підготовки та проведення ХVІІІ з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

2. Щодо Положення про порядок висунення кандидатів в члени Ради суддів України та обрання їх з’їздом суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

3. Про визначення представників Ради суддів України до складу Робочої групи з питань цифровізації правосуддя та суміжних правових інститутів в Україні створеної рішенням Комітету Верховної Ради України з питань правової політики від 05 лютого 2020 року. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

4. Про внесення змін до рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року № 17. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

5. Щодо ситуації, яка склалася в Бабушкінському районному суді міста Дніпропетровська. Доповідач: член Ради суддів України Мовчан Д.В.

6. Про скасування рішення Ради суддів України від 31 січня 2020 року № 7 щодо нагрудного знаку судді. Доповідач: член Ради суддів України Кравчук В.М.

7. Щодо повідомлень судів та суддів про втручання в їх діяльність щодо здійснення правосуддя. Доповідач: член Ради суддів України Котеньов О.Г.

8. Про заохочення. Доповідач: Секретар Ради суддів України Журавська О.В.

9. Різне.

Нагадаємо, ЄСПЛ дослідив межі допустимої поведінки адвоката у суді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати