11 вересня 2019, 10:36

Чергове пленарне засідання ВРУ: що розглянуть

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Сьогодні, 11.09.2019 р., відбудеться чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект про публічні закупівлі: зрада чи перемога?".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, планується розглянути у першому читанні ряд законопроектів, серед яких:

- проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів" №1031 та альтернативні №1031-11031-2;

- проект Закону "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" №1037;

- проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні" №1059;

- проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" №1029 і №1029-1.

Також до розгляду заплановані два проекти законів, що стосуються будівництва та фінансів. Крім цього, порядком денним передбачені до розгляду постанови про перейменування ряду населених пунктів.

Нагадаємо, 297 народних депутатів прийняли за основу Закон №1009 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати