19 травня 2020, 9:50

Чергове пленарне засідання ВРУ 19 травня: порядок денний

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У вівторок, 19 травня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Комітет рекомендує Раді прийняти за основу законопроект про Держагрореєстр».

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

У цей день Верховна Рада, зокрема, планує розглянути у першому читанні проекти Законів:

- «Про внесення зміни до статті 364 Кримінального кодексу України щодо уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності», №2621;

- «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства», № 2590;

- «Про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України» (нова редакція), № 3196 та альтернативний до нього № 3196-1;

- «Про медіа», №2693;

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності», №2680;

- «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України», №2325.

У другому читанні у цей день планується розглянути проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про систему іномовлення України" (щодо програмної політики та території розповсюдження)», №2521 і проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії», № 2372.

При уьому ряд законопроектів планується внести до порядку денного для прийняття рішень, зокрема проект Закону «Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», № 3398 та проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок», № 2805.

Читайте також: «Рада приватних виконавців проведе чергове засідання 20 травня».

Також планується розглянути ряд постанов, якими внести зміни до Постанови Верховної Ради "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" і та до постанов, що стосуються Тимчасових слідчих комісій Верховної Ради.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати