18 вересня 2020, 9:54

Чергове пленарне засідання Ради 18 вересня: що розглянуть депутати

Інформаційне управління Апарату ВРУ

18 вересня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, яке розпочнеться "годиною запитань до Уряду", під час якої йтиметься про роботу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, щодо забезпечення навчального процесу в умовах посилення в Україні коронавірусної хвороби та стану нарахування заробітної плати працівникам закладів освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Внутрішньо переміщених осіб звільнять від сплати турзбору".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Також на цей день у парламенті заплановано представлення проекту Закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік".

Окрім того, згідно з порядком денним, Верховна Рада планує включити до порядку денного і розглянути проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо реалізації положень статті 11 Закону України "Про ринок природного газу")", № 3004а і проект Закону "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо особливостей адміністрування податків за операціями, що здійснюються відповідно до пунктів 31 та 32 статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік")", №3005а.

Зокрема, ряд проектів законів планується розглянути у першому читані, серед яких:

- "Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про концесію", №3961;

- "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", №3375;

- "Про тимчасові заходи забезпечення платоспроможності підприємств, які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", №2374;

- "Про приватну детективну діяльність", №3010 і 3010-1;

- "Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян", №3911.

Також планується розгляд у першому читанні законопроєктів, направлених на захист інтересів дітей, а також внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, великий блок законопроєктів стосується освітньої галузі.

У другому читанні планується розглянути:

- Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками", №0853;

- Проект Закону "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України", №2051-1;

- Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)", №2351;

На цей день також заплановано розгляд проектів постанов "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань виявлення, систематизації та розслідування фактів зловживань на державних підприємствах, установах та організаціях системи колишнього Міністерства аграрної політики та продовольства України та Національного академії аграрних наук України у 2014-2019 роках" і "Про безпеку педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти під час пандемії коронавірусу SARS-CoV-2". Планується заслухати Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році.

Окрім того, у порядку денному ряд ратифікаційних законів.

Нагадаємо, нардепи підтримали законопроект про покарання за воєнні злочини.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати