03 серпня 2021, 14:23

Центри Дія.Бізнес у регіонах запустили нові власні вебсайти для підприємців

Пресслужба Мінцифри

Мінцифра запустила вебсайти для регіональних бізнесменів, де підприємці зможуть отримати вичерпну інформацію про роботу, послуги та можливості центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у своїй області. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які оновлення чекають електронні будівельні послуги у серпні?"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Вебсайти центрів Дія.Бізнес вже доступні в публічному доступі за посиланням: 

  • Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові 
  • Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Миколаєві 
  • Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що це ще один крок назустріч підприємцям, щоб допомогти їм та підтримати їх. 

«Центри Дія.Бізнес в областях — це неприбуткові громадські організації, де кожен підприємець або той, хто мріє ним стати, може отримати безоплатні консультаційні послуги, дізнатися про наявні гранти, пройти навчання на безоплатних тренінгах і майстеркласах. Тепер кожен такий центр має власний вебсайт, що дозволить підприємцям бути в курсі всіх останніх новин і ініціатив на відстані одного кліку», — заявила Валерія Іонан.

На вебсайтах кожен підприємець може знайти: 

  • події для підприємців (можна буде вибрати короткострокові та довготермінові програми для проходження навчання та підвищення підприємницьких навичок у конкретних сферах) 
  • оренда залів (можна зручно вибрати залу для проведення зустрічі, власної бізнес-події чи майстеркласу в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес)
  • мерч-продукція (фірмові аксесуари бренду Дія.Бізнес стануть корисними презентами бізнес-партнерам чи колегам, а також долучать до амбасадорів бренду Дія.Бізнес)
  • безоплатні консультації (можна просто дізнатися інформацію про всі консультації в центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес та записатися на них через національну онлайн-платформу Дія.Бізнес) 
  • pop-up-локація (великі виробники перед виходом на ринок досліджують пакування, ціну продукту, збирають відгуки про функціонал, а також сегментують цільову аудиторію; таке дослідження доступне і для мікро- та малого бізнесу, виробників і фермерів на спеціальній pop-up-локації в центрі Дія.Бізнес, щоб зручно протестувати свій продукт, отримати зворотний зв'язок і створити найкращі пропозиції для майбутніх споживачів).

У 2020 році були відкриті центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Новий пілотний формат безоплатного консалтингу від Дія.Бізнес запустили в Черкасах у березні 2021 року, а відкриття повномасштабного центру Дія.Бізнес у Черкасах заплановане на 2022 рік. Відкриття центру Дія.Бізнес в Одесі відбулось у червні 2021 року. Загалом у 2021 році планується відкриття від 7 до 14 нових центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у різних областях України. На черзі — Ужгород, Буча, Кременчук, Кривий Ріг, Тернопіль. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати