24 березня 2015, 17:56

Бюджетна децентралізація збільшила надходження до місцевих бюджетів на чверть - Яценюк

Урядовий портал

Доходи місцевих бюджетів зросли на 25% після проходження першого етапу бюджетної децентралізації. За січень-лютий до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 мільярдів гривень. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час селекторної наради з керівниками ОДА з питань стану виконання місцевих бюджетів у вівторок, 24 березня, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Усвідомлюю, що це далеко не межа. І завдяки нашій спільній роботі та реальній боротьбі з корупцією, запуску економіки фінансовий результат буде кращий», - наголосив він.

Глава Уряду нагадав про доручення керівникам ОДА, аби кожна область публічно звітувала про використання коштів місцевих бюджетів. «Поки що доручення не виконано. Просив би в місячний термін виконати доручення Уряду і на сайтах обласних державних адміністрацій публікувати всю інформацію в щотижневому режимі - скільки грошей отримали і на які основні статті їх відправили», - підкреслив прем’єр-міністр. Громадяни, за його словами, повинні бачити, «що сплата податків в країні має конкретний результат - відремонтували дорогу, школу, заплатили зарплату, пенсію, соціальні виплати».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати