25 лютого 2021, 13:43

Бум роботодавців: більше половини британських фірм планують найняти нових співробітників

Юридична газета

Нове дослідженням британського Інституту персоналу та розвитку показало, що більше половини роботодавців у Великобританії мають намір набрати персонал протягом наступних 3 місяців.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ситуація з безробіттям у США"

Про це повідомляє веб-сайт BBC.

Інститут персоналу та розвитку Великобританії (CIPD) заявив, що це перші позитивні ознаки перспектив працевлаштування за останній рік: близько 56% з 2000 опитаних фірм планують прийняти на роботу нових співробітників протягом перших 3 місяців 2021 р.

Сектори з найвищими шансами найму включають охорону здоров’я, фінанси та страхування, освіту та інформаційно-комунікаційні технології.

До того ж, опитування виявило, що кількість фірм, які планують припинити діяльність у І кварталі 2021 р., зменшилася з 30% до 20% порівняно з попереднім 3- місячним періодом.

«Висновки опитування свідчать про те, що рівень безробіття за сьогоднішній день може досягти піку і навіть занизити офіційні прогнози, особливо з огляду на повідомлення про падіння пропозицій зарубіжних роботодавців», — сказала Гервін Девіс з Інституту персоналу та розвитку, який проводив це опитування спільно з рекрутинговою фірмою Adecco.

За даними Управління національної статистики (ONS), з вересня по листопад 2020 р. рівень безробіття становив 5%, тобто кількість безробітних зросла на 0,6%, що означає, що 1,72 млн людей стали втратили роботу. У листопаді у британських компаніях, за даними ONS, стало на 819 тис. працівників менше, ніж на початку пандемії.

Відповідно до даних, оприлюднених Службою неплатоспроможності, близько 292 британських роботодавців планували скоротити кількість робочих місць в січні ц.р., що стало найнижчим показником з початку пандемії.

Найбільше постраждали сфера гостинності та роздрібна торгівля, на які припадає близько половини втрат робочих місць. За даними CIPD та Adecco, лише 36% роботодавців, що працюють у сфері гостинності, мали намір набирати новий персонал.

Схема, розроблена урядом Британії, дещо уповільнила кількість звільнень та дозволила багатьом підприємствам утримувати персонал. Однак Інститут персоналу та розвитку запевнив, що не можна виключати подальші звільнення у приватному секторі. Це станеться у випадку, якщо уряд не продовжить дію схеми подальшого розвитку до кінця червня, або якщо британська економіка зазнає подальших ударів.

«Буде дуже контрпродуктивно, якщо фінансова підтримка уряду припиниться у той час, коли деякі з найбільших галузей економіки Великобританії все ще перебувають у режимі виживання», — сказав пан Девіс.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати