06 лютого 2021, 9:41

Британські юрфірми залишаються прибутковими, — результати опитування

Песимізм у секторі юридичних послуг у розпал першого посиленого карантину, здається, був перебільшений — більшість британських фірм заявляють, що вони все ж отримують прибуток з моменту початку пандемії. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як Brexit змінив статус британських юридичних консультацій"

Опитування мережею бухгалтерських фірм MHA, проведене у грудні, показало, що 91% британських фірм з березня 2020 р. продовжували отримувати прибуток. До кінця року майже половина повідомили про відсутність впливу або незначний вплив Covid-19 на їхній дохід.

Цифри були контрастними порівняно з аналогічним опитуванням, проведеним у травні минулого року, коли лише 14% фірм заявили, що карантин мав вплив на дохід. З того часу до грудня лише 9% юридичних фірм заявили, що пандемія все ще має значний вплив на їхні гонорари. А майже п’ята частина опитаних юридичних фірм звітували про зростання прибутку більше, ніж на 20% з початку перших карантинних обмежень.

Керівник професійної практики MHA Карен Хейн сказала, що хоча минулого року багато фірм отримували менше доходу, багато хто підтримував прибуток на рівні, одночасно скорочуючи витрати. Більшість фірм також використовували схему збереження робочих місць і значно зменшили витрати. «Надзвичайно песимістичні очікування, які багато хто з нас мав на початку першого карантину, на щастя, не здійснилися, і прибуток та юридичні доходи зараз стабілізувались і навіть зросли для багатьох фірм», — сказала пані Карен.

Більше половини опитаних фірм звільнили працівників у період з березня по грудень минулого року. Здебільшого звільнення відбулися серед допоміжного персоналу та сфери бізнесу, які не приносять прибутку, та водночас 73% фірм набрали нових членів команд протягом цього періоду.

Практика роботи у секторі також змінилася з моменту першого карантину: 77% фірм зараз очікують, що їхні працівники будуть проводити в офісі по 3 дні а то й менше. Дистанційна робота не впливала негативно на робочий час, оскільки 63% підприємств спостерігали зростання продуктивності.

Хейн сказала: «Забігаючи наперед, 2021 р. пропонує фірмам можливість продовжувати реорганізуватись, впорядковувати та рухатись вперед як більш активному бізнесу, роблячи більший акцент на добробуті працівників, особливо на тому, як і де вони працюють».

Опитування, що проводилося в грудні, включало 87 фірм. У травневому опитуванні взяли участь 100 фірм.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати