07 серпня 2020, 14:06

Близько половини юристів не хочуть повертатись назад до офісів, - британське опитування

Понад 50% юристів та співробітників бізнес-служб хочуть постійно працювати вдома протягом більшої частини тижня після закінчення пандемії. Таку статистику показало опитування про зміну ставлення до офісного життя британського порталу RollOnFriday. У ньому взяли понад 2500 юристів та працівників юридичних фірм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Перед пандемією понад 50% респондентів сказали, що вони віддають перевагу щодня працювати в офісі, і лише 2% хочуть працювати вдома весь тиждень.

Але з початком пандемії коронавірусу респонденти кардинально змінили свою думку. 75% опитаних сказали, що невдовзі після закінчення пандемії вони хочуть працювати вдома принаймні три дні на тиждень. Майже 40% сказали, що взагалі не хочуть повертатись офісівІ лише 7% респондентів хотіли повернутися до офісу на повний робочий день.

Дехто з опитаних пояснив своє рішення залишитись вдома підвищеною ефективністю під час дистанційної роботи. Інший респондент відзначив про суттєву економію топлива для автомобіля та радістю, що він більше часу проводить з сімєю.

За словами дослідників, ці уподобання будуть всіляким чином заохочуватись тими роботодавцями, хто намагається убезпечити свої фірми від поширення коронавірусу шляхом мінімізації кількості присутніх на фірмі.

Опитування констатувало, що вимушена тримісячна відсутність офісів у багатьох «відбила» бажання туди повертатись. Один із респондентів навіть додав, що офіси стали пережитком минулого.

Джерело: 

RollOnFriday

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати