11 вересня 2019, 18:32

Бізнес занепокоєний тимчасовими обмеженнями на Південно-Західній залізниці, - ЄБА

Європейська Бізнес Асоціація

Останнім часом в Європейській Бізнес Асоціації почали отримувати інформацію від компаній-членів Логістичного комітету про те, що на регіональній філії "Південно-Західна залізниця" АТ "УЗ" відбувається значний простій вагонів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ЄБА.

Так, впродовж останніх 2-х місяців ситуація з промисловими вантажами на залізничній дорозі суттєво погіршилася, а вчора на сайті АТ «Укрзалізниця» з’явилася інформація про тимчасові обмеження щодо перевезень з 10.09.2019 р. У ЄБА вказують, що ефективна логістика є невід’ємною складовою розвитку бізнесу, стимулювання експорту, залучення експортної виручи та в цілому розвитку економіки країни.

"Очевидно, що логістика не має бути "вузьким горлечком" в роботі та операційних процесах бізнесу. Ми в Європейській Бізнес Асоціації про це вже неодноразово говорили і, на жаль, привід вчергове про це сказати з’явився знову в контексті того, що на Південно-Західній залізниці було встановлено тимчасові обмеження. Вже зараз деякі компанії зазнають втрат. Водночас, якщо наразі питання не врегулювати, це може призвести навіть до того, що певні бізнеси просто зупинять діяльність", - пояснила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

На думку компаній-членів Логістичного комітету Асоціації,  якщо держава не має можливості забезпечити ефективну роботу логістичної розв’язки, таку можливість варто надати бізнесу аби економіка країни зміцнювалася та розвивалася.

У ЄБА зазначають, що в цьому контексті впровадження пілотного проекту щодо допуску приватної тяги може бути поштовхом для того, щоб вантажоперевезення залізницею в Україні стали більш ефективними. Так, його реалізація необхідна, з одного боку, задля вирішення питання наявної нестачі локомотивного парку АТ "Укрзалізниця", з іншого - для визначення можливих проблем в експлуатації локомотивів приватними власниками до прийняття нового комплексного Закону України "Про залізничний транспорт".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати