09 серпня 2022, 17:07

«Бізнес у блокаді»: поради для бізнесу тимчасово окупованих територій

Пресслужба ТПП

20% території України залишаються фактично тимчасово окупованими територіями. Значна частина економіки заблокованих регіонів не можуть бути релоковані, зокрема агровиробництво та підприємства критичної інфраструктури (аптеки, транспорт, житлово-комунальні послуги тощо), які забезпечують базові потреби населення і мають зберегти основні матеріальні активи.

Читайте також: "Президія ТПП ухвалила зміни до роботи МКАС і МАК"


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У відповідь на виклики, з якими стикнулися підприємства на тимчасово окупованих територій, Рада бізнес-омбудсмена підготувала збірку практичних порад «Бізнес у блокаді».

Брошура містить перелік рекомендацій РБО щодо збереження та захисту майнових прав, взаємодії з найманими працівниками, контрагентами, податковими органами, а також алгоритм дій у випадку форс-мажору та поради при примусі до взаємодії з представниками окупаційної адміністрації.

Брошура розроблена на підставі чинного законодавства України.

Рада бізнес-омбудсмена представляє та захищає інтереси бізнесу у державних органах та покликана забезпечити прозоре ведення бізнесу в Україні. Торгово-промислова палата є членом Наглядової ради бізнес-омбудсмена.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати