24 квітня 2020, 18:32

Бізнес наполягає на доопрацюванні законопроекту про ВВТ

Європейська Бізнес Асоціація

Сьогодні, 24 квітня, Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроект №1182-1-д "Про внутрішній водний транспорт".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект про внутрішній водний транспорт має бути доопрацьований, - АСС".

Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація.

"Асоціація вітає старт реформи річкових перевезень. Водночас хотілося б вкотре наголосити, що бізнес-спільнота має суттєві зауваження до тексту законопроекту та звертається з проханням врахувати застереження експертів між першим та другим читанням. На думку бізнесу, наразі законопроект містить положення, прийняття та імплементація яких може негативно вплинути на розвиток галузі внутрішніх водних перевезень. Прийняття документу у поточній редакції не призведе до очікуваного позитивного впливу на галузь, як-то збільшення обсягів вантажоперевезень ВВШ, зростання обсягів інвестицій у будівництво суден, річкових терміналів тощо", - вказали в Асоціації..

Так, основні концептуальні зауваження експертів Асоціації стосуються фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів, запровадження додаткового ліцензування та зарегулювання умов ведення бізнесу, нормативного ускладнення будівництва, ризику зловживання повноваженнями та інших положень, які, на думку компаній-членів Асоціації, потребують доопрацювання.

До того ж окремі положення документу не в повній мірі співвідносяться із заходами політики структурних реформ щодо дерегуляції та боротьби з корупцією.

Нагадаємо, нові правила фінмоніторингу можуть відтермінувати до 1 жовтня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати