18 жовтня 2021, 18:20

Бізнес чекає на публікацію тексту техрегламенту засобів індивідуального захисту

ЕВА

30 серпня 2021 року набрав чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №771.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Внесення даних про акцизну марку на алкоголь у фіскальний чек наразі є необов’язковим, - ЕВА"

Передбачається, що затвердження цього техрегламенту наблизить відповідні положення національного законодавства до норм Європейського Союзу та встановить вимоги щодо розроблення, виробництва засобів індивідуального захисту, які будуть надані на ринку, щоб забезпечити охорону здоров’я і безпеку користувачів.

Відповідно, з 30 серпня усі компанії-виробники засобів індивідуального захисту мають дотримуватись вимог техрегламенту для введення в обіг своєї продукції. Однак його текст досі не був офіційно опублікований. І це суттєво перешкоджає роботі таких компаній.

Оцінка відповідності засобів індивідуального захисту та складання декларації про відповідність може бути здійснена тільки до введення продукції в обіг на території України. Таким чином, без офіційного тексту технічного регламенту бізнес не може вчасно та в заплановані терміни реалізувати свою продукцію. Оскільки, скласти необхідну технічну документацію та провести належну процедуру оцінки відповідності неможливо.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням якнайшвидше офіційно опублікувати текст технічного регламенту, аби не створювати штучних перепон роботі бізнесу в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати