10 листопада 2022, 11:17

БФ "Діти Героїв" забезпечує дітей засобами обігріву та теплим одягом

БФ "Діти Героїв"


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


БФ "Діти Героїв" опікується 1154 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 дітей, тому активно шукає підопічних, щоб допомоги їм пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами. Якщо ви знаєте таких дітей - передайте контакти фонду їхнім опікунам.

Зважаючи на критичні проблеми з опаленням у цьому році, одним із найпріоритетніших видів допомоги є забезпечення дітей теплим одягом, обігрівачами та дровами. 

Завдяки проєкту “Тепло Дітям” вже 302 підопічних фонду отримали осінній одяг, а 192 - зимовий. Окрім того БФ “Діти Героїв” забезпечив дровами для опалення будинків 24 родини до кінця осінньо-зимового періоду 2022-2023 років, а 319 сімей отримали обігрівачі. Проєкт ще триває, тому фонд продовжує надавати теплі речі та засоби обігріву, щоб якомога більше дітей зустріли холоди в теплі та комфорті. 

Фонд надає допомогу у 6 напрямах, які включають психологічну, юридичну, фінансову, медичну, екстрену допомогу та соціалізацію. Організація супроводжує дітей аж до їх повноліття та робить акцент на їх гідному, активному та освіченому житті.

Що потрібно, аби стати підопічним БФ “Діти Героїв”? 

Заповнити форму та мати перелік необхідних документів:

  1. Паспорт матері/батька або опікуна.
  2. Ідентифікаційний код матері/батька або опікуна. 
  3. Свідоцтво про народження дитини/дітей.
  4. Свідоцтво про смерть батька/матері (або обох батьків).
  5. IBAN (міжнародний номер банківського рахунку).
  6. Згоду на обробку персональних даних.

В разі, якщо відсутнє свідоцтво про смерть, можна надати:

  • лікарський висновок про смерть;
  • документ з військової частини, що підтверджує смерть;
  • указ Президента України про присвоєння звань (Герой України, За мужність та ін.) з позначкою “посмертно”, де ПІБ загиблого повинно бути виділено в Указі.

Якщо ви хочете підтримати фонд – це можна легко зробити на сайті.

Якщо у вас виникли питання -- телефонуйте за номером кол-центру +380 44 247 57 88 або пишіть листа на електронну скриньку contact@childrenheroes.org 

Соцмережі Фонду:

Facebook

LinkedIn

Instagram

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати