27 березня 2023, 19:02

БЕБ запобігло розтраті 1,2 млн грн на закупівлі медобладнання для новонароджених

Пресслужба БЕБ

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Волинській області встановили, що в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Рівненської міської ради планувалась закупівля реанімаційного столу (інфрачервоних обігрівачів) для новонароджених за завищеною ціною. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «БЕБ вилучило понад 30 тонн підробної побутової хімії відомих брендів»

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

У ході проведення інформаційно-аналітичної діяльності встановлено, що службові особи медичного закладу планували придбати обладнання за 3,7 млн грн. Тоді як його ринкова ціна в середньому нижче на 1,2 млн. 

На підставі виявлених передумов до нанесення шкоди економічній безпеці держави та для упередження розтрати бюджетних коштів, аналітики направили до комунального підприємства рекомендаційний лист щодо доцільності укладення відповідного договору. 

В результаті умови та процедура проведення закупівлі були переглянуті – укладено додаткову угоду з пониженням вартості обладнання до 2,5 млн грн. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати