24 листопада 2023, 17:18

БЕБ у Києві упередило розповсюдження 100 млн схемного ПДВ

Пресслужба БЕБ

Аналітики Територіального управління БЕБ у м. Києві встановили 30 підприємств з потенційним ризиком розповсюдження близько 100 млн гривень податкового кредиту з ПДВ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ: Жителя Одеси судитимуть за зберігання та продаж електронних сигарет"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Згадані підприємства перебувають на податковому обліку в Головному управлінні Державної податкової служби у м. Києві та зареєстровані як платники ПДВ.

Службові особи цих підприємств не подавали податкові декларації або надавали такі, що свідчать про відсутність постачання і придбання товарів чи послуг, їх реального походження тощо, що могло стати підставою в т.ч. для незаконного відшкодування ПДВ.

Аби не допустити подальше використання схемного податкового кредиту, аналітики БЕБ скерували до Головного управління ДПС у м. Києві рекомендаційний лист. У ньому фахівці описали можливі ризики, рекомендували провести документальні позапланові перевірки господарської діяльності, перевірити подані декларації та анулювати свідоцтва платника податку 30 підприємствам.

В результаті вжитих заходів відшкодування 100 млн схемного ПДВ упереджено.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати